Powrót... do muzyki zawsze się wraca.

Pochwal się swoją twórczością...
Awatar użytkownika
Adriano
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2018, 15:26

Powrót... do muzyki zawsze się wraca.

Post autor: Adriano »

Mam dla Was propozycję mojego ostatniego numeru, tj. sprzed miesiąca. Nie jest to ten sam styl co kiedyś ale to chyba ze względu na to, że wciąż szukam tego właściwego i eksperymentuję.

zapraszam do odsłuchu ;)
dj deejee

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Re: Powrót... do muzyki zawsze się wraca.

Post autor: ZDV-12 »

Nie czepiam się, ale jako, że to forum ludzi tworzących muzykę to mogłeś napisać więcej o tym powrocie (pewnie wielu z nas by chciało) i na czym zrobiłeś kawałek.

Odnośnie powrotu to nie skończyłem żadnego utworu od 2005 roku - czasem siadam i podłubię bo mnie ciągnie, ale problem z ukończeniem jest u mnie niebotyczny.

No i jaki DAW masz aktualnie w użyciu? Jakie do tego kawałka wykorzystałeś syntezatory/wtyczki?

Utwór z jednej strony energetyczny brzmieniowo, ale z drugiej ten aranż i przejścia są względnie spokojne i wszystko się zmienia w wolniejszym tempie (przez co pewnie długość utworu jest niemała). Może właśnie przez charakter widziałbym ten utwór jako tło muzyczne do filmów na YT np przedstawiających zlot aut sportowych, ale w taki sposób, że spokojnie przetaczają się przed kamerą - żadnego upalania, wyścigów, czy piłowania do odciny. Każdy wie, że są mocne, ale ta moc jest stonowana - taki klimat bije od Twojego utworu - jest moc (wyrazistość barw) w użytych brzmieniach, ale aranżacyjnie trzymane jest to w ryzach. Nikt nikogo nie bije po pysku jakimś warczeniem z syntha. Spokojny wyczilowany kawałek.

Fajnie, że wróciłeś do tworzenia muzyki :-)

ODPOWIEDZ