BeatsFactory

        Making music is my life.
Zaloguj

BeatsFactory to miejsce spotkań i wymiany doświadczenia przez ludzi tworzących muzykę na komputerze lub przy jego pomocy. To także miejsce dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zlepianiu nut, dla tych, którzy poszukują pomocy lub informacji, inspiracji oraz dla tych, którzy żądni są świeżych brzmień - czegoś innego od tego co dzień można usłyszeć w radiu czy w telewizji.

Za tą nazwą kryje się piękna i długa historia związana z polską sceną muzyczną w elektronicznym świecie i przede wszystkim ludzie, którzy tworzą BF. Wszystko zaczęło się na Sportowym Forum Dyskusyjnym w 2002 roku, gdzie czwórka ludzi spotkała się i w luźnej rozmowie "wymyśliła" BF. W przeciągu około dwóch miesięcy "słowo ciałem się stało" i BF zawitało do Internetu, na początku skromnie (jak wszystko co wielkie ;-)) BF szybko zaczęło rosnąć, przybywali ludzie z pasją, życzliwi i chętni do tworzenia tej społeczności i serwisu. I tak, właśnie dzięki tym ludziom, ich zainteresowaniom i chęci działania BF zmieniło się z luźnego pomysłu w jeden z największych ówczesnych portali zrzeszających polskich muzyków "komputerowych" (wtedy jeszcze słowo producent nie było tak utarte w odniesieniu do kogoś kto komponuje muzykę).

BeatsFactory zniknęło z Internetu w 2010, po około 8 latach dynamicznej działalności jako mocno rozwinięty serwis. Teraz, po kolejnych 8 latach, przyszedł czas, aby BeatsFactory odżyło i znów stało się miejscem spotkań dawnych znajomych, muzyków i słuchaczy - zapraszamy na forum :-)