Samplitude, Sound Forge, promocja i walka z nowotworem

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 58
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Samplitude, Sound Forge, promocja i walka z nowotworem

Post autor: ZDV-12 »

Na stronie Humble Bundle jest promocja, która może zainteresować część z Was ponieważ pojawiły się tam pakiety z oprogramowaniem muzycznym w bardzo atrakcyjnych cenach (od 30 dolarów (24.17€) za wszystkie pakiety). Także jeżeli zastanawialiście się ostatnio nad zakupem takich aplikacji jak Sound Forge Pro 11, Samplitude Pro X2 Silver, ACID Pro 7, ACID Music Studio 10, Sound Forge Audio Studio 10 lub Magix Music Maker EDM Edition to zapraszam Was po oprogramowanie muzyczne.

W pakietach znajdziecie też parę innych programów, których nie wymieniłem, ważne w tym wszystkim jest, że w trakcie płacenia możecie zdecydować ile z Waszych pieniędzy pójdzie dla producenta oprogramowania, ile dla strony Humble Bundle a ile na... Cele dobroczynne. Dla tych z Was, którzy nie znają jeszcze Humble Bundle szybko wyjaśniam, że tak właśnie działają zakupy na tej stronie, że część kwoty przechodzi na różnego rodzaju działalność charytatywną. Jeżeli mowa o cenach pakietów - to jest wyznaczona minimalna - oczywiście jeżeli chcecie to możecie wpłacić więcej.

Pamiętajcie, że czas promocji jest ograniczony, w przypadku pakietów z programami do tworzenia muzyki pozostało jeszcze 12 dni na zakup (licznik z aktualnym czasem jest na stronie pod linkiem w pierwszym akapicie).

Dodano: 07.03.2018 21:53 | Autor: ZDV-12

ODPOWIEDZ