Strona 1 z 1

Logo

: 14 sty 2020, 10:54
autor: irekk
W załączniku stare logo ;)

Re: Logo

: 18 sty 2020, 23:57
autor: ZDV-12
Potem zobaczę na kompie bo mi się nie otwiera z komórki.

Re: Logo

: 19 sty 2020, 12:27
autor: irekk
Białe tło i białe logo nie chodzą w parze ;)

Re: Logo

: 19 sty 2020, 20:08
autor: ZDV-12
Haha, myślałem, że telefon nie daje rady :-P Na kompie sobie otwarłem i aż się łezka w oku zakręciła - fajnie, że się ostało. Pamiętam, że było też logo podobne do tego ale gramofon miał "fabryczne trójkątne dachy".

edit: yyy... no właśnie te:
http://beatsfactory.pl/forum/viewtopic. ... t=12#p9513
:P