Linkownia - błędy, propozycje...

sprawy formalne dotyczące BF, pytania, sugestie, pomysły...
Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Linkownia - błędy, propozycje...

Post autor: ZDV-12 »

Tu piszcie, jeżeli zauważycie w Linkowni jakieś nieprawidłowości (w opisach/linkach/działaniu), błędy, lub widzicie ją inną niż jest. Tu też wrzucajcie propozycje linków - nie obrażę się, jeżeli będą z opisami ;-) Bez opisów - też będą OK. Proszę trzymajmy się tematyki muzycznej w linkach.

Linkownia ma zawartość z 2004(?) roku, taki plik txt znalazłem w archiwach BF. Jest do odbudowania. Wstępnie przejrzałem linki. Wykreśliłem nieaktywne już, obudowałęm w HTML. Powoli to odbudujemy i odświeżymy :-)

Golem
Posty: 44
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Linkownia - błędy, propozycje...

Post autor: Golem »

Do kategorii sklepy:

http://hifistudio.pl/ - salon hi-fi w Bielsku-Białej. Niektórzy uważają go za najlepszy na południu Polski. Poza ogromną ilością sprzętu jest prowadzony przez specyficznych, ale świetnych fachowców, którym warto zaufać. Ceny adekwatne do jakości, choć nawet przy ograniczonym budżecie ludzie tam pracujący pomogą w doborze najlepszych parametrów sprzętu.

https://www.facebook.com/AntykwariatMuzycznyWinyl1/ - antykwariat muzyczny w Bielsku-Białej z płytami analogowymi i używanym sprzętem hi-fi. Będąc w pobliżu warto zajrzeć, ze względu na ogromną ilość płyt, głównie z gatunku szeroko pojętego Rock'a i Metalu. Co miesiąc odbywa się kiermasz płytowy, na którym można znaleźć dużo ciekawych i rzadkich pozycji w dobrych cenach (dobrych, nie znaczy niskich). Dodatkowy atut antykwariatu to świetna atmosfera, ogromna wiedza i pełen profesjonalizm obsługi. Wspaniałe miejsce do odkrywania muzyki na analogach. Ceny sprzętu jak i płyt bardzo uczciwe.

Awatar użytkownika
Adriano
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2018, 15:26

Re: Linkownia - błędy, propozycje...

Post autor: Adriano »

Stare ale jeszcze działa: http://www.mixgalaxy.ru/
niestety ani po polsku ani po angielsku
dj deejee

Golem
Posty: 44
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Linkownia - błędy, propozycje...

Post autor: Golem »

https://pablosreviews.blogspot.com/ - blog muzyczny z mnóstwem ciekawych i profesjonalnie napisanych recenzji w kategorii szeroko pojętego rocka bluesa i jazzu. Co najważniejsze wiele z recenzowanych pozycji to rzadkie i nieznane znaleziska.

ODPOWIEDZ