Hello!!!!???

czyli piszta co chceta
basswoofer
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2018, 23:23

Re: Hello!!!!???

Post autor: basswoofer »

Hej Panowie! :)

Piszę ze sporą dozą wstydu, bo moja kariera na forum była wyjątkowo burzliwa i krótkotrwała i skończyła się banem :) Po jednym, czy dwóch postach zabronił mi się tu udzielać mój kochany brat - Toxic :). No cóż, każdy miał kiedys 12 lat :D

Niemniej, czytałem forum i słuchałem Waszych produkcji nałogowo i wiele się dzięki Wam nauczyłem. Serdeczne pozdrowienia przesyłam wszystkim użytkownikom. Powiem Julianowi, że wróciliście :-)

hipotensja
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2019, 8:37

Re: Hello!!!!???

Post autor: hipotensja »

Co tak ucichło? Nieudana reaktywacja? Czyżby tylko kilka osób przez krótką chwilę wpadło w studnię nostalgii?
Nie będzie już tego samego forum co kiedyś, nie uda się też na pewno odtworzyć atmosfery, bo każdy po kilku(nastu) latach się zmienił i jego klasyfikacja różnych dziedzin życia razem z nim. Kiedyś było tak, że byliśmy pochłonięci muzyką i doskonaleniem umiejętności. Była ta urocza naiwność, która jest motorem kreatywności.
Dzisiaj już to nie wróci w takiej formie, za jaką tęsknimy w tej nostalgicznej pustej jamce chcąc ją wypełnić tym, co się dobrze kojarzy, bezpiecznie i ciepło.
Wszystko się zmieniło moi drodzy, BF też musi i jeśli chcielibyśmy je reaktywować, powinniśmy stworzyć zupełnie nowego potwora zostawiając mu tylko imię, a stary niech rozsiany w kawałkach wypełnia niektórym z nas tą małą pustkę najcieplejszymi wspomnieniami 8-)

Awatar użytkownika
irekk
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 10:24

Re: Hello!!!!???

Post autor: irekk »

Heloł, jak coś to mam zrzut z 2006 i 2007 roku, więc można pokombinować ;)

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Re: Hello!!!!???

Post autor: ZDV-12 »

@Hipotensja - nieudana bo słaba jakościowo. Jednak po odzyskaniu domeny ze szponów SEO'wców wrzucone zostało praktycznie tylko forum tak, żeby ludzie z dawnego BF mieli się gdzie spotkać i porozmawiać. Tak jak piszesz, czasy się zmieniły i strony oferujące to co kiedyś oferowało BF czy FruityArt dziś widać nie mają zbyt wielu zwolenników - ot ewolucja "Internetów" + zmieniające się potrzeby w przyspieszającej rzeczywistości (rzeczywistości rzeczywistej i rzeczywistości wirtualnej ;-)). Jednak muzycy istnieją, producenci też, trzeba tylko trafić w ich potrzeby :-) Na chwilę obecną BF trafia w potrzeby grupy starych znajomych, którzy kiedyś tworzyli fajne miejsce w sieci wymieniając się doświadczeniami.

Awatar użytkownika
irekk
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 10:24

Re: Hello!!!!???

Post autor: irekk »

Dla chętnych przypomnieć sobie, jak to było w 2006 roku: http://old.beatsfactory.pl

hipotensja
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2019, 8:37

Re: Hello!!!!???

Post autor: hipotensja »

ale moc :)

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Re: Hello!!!!???

Post autor: ZDV-12 »

Dżizas - maszyna czasu - dzięki Ci Irek za tę wrzutę, normalnie jakby był 2006 - i forum trybi :-)

Pafcio
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2021, 14:28

Re: Hello!!!!???

Post autor: Pafcio »

Cześć,
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Właśnie kończy mi się urlop i zebrało mi się na wspomnienia. Z ciekawości wyszukałem beatsfactory w Google. No i jestem.

W którymś tam poscie znalazłem screena z początków (2002) gdy w trakcie roboty grzebałem w kodzie html.
Wyglądało to "średnio".... jednak połączyła nas pasja do muzyki, to było super. Nic innego wtedy się nie liczyło.

Na nasze szczęście pojawił się później Qbs i odmienił funkcjonalność (php+mysql) i wygląd
Pozdro

Golem
Posty: 44
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Hello!!!!???

Post autor: Golem »

Z zaglądaniem chyba słabo. Za to boty wiadomościami sypią srogo.

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Re: Hello!!!!???

Post autor: ZDV-12 »

Hej Pafcio :D Dokładnie - pasja do muzyki :D Fajnie, że jesteś :)

Były rozsyłane emaile po restarcie forum, ale rozumiem, że plusnet już nie? ;)

ODPOWIEDZ