FL Studio 20 - premiera oraz wspomnienia

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 67
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

FL Studio 20 - premiera oraz wspomnienia

Post autor: ZDV-12 »

Na stronie Image-Line od kilku dni jest już dostępna najnowsza wersja ich flagowego produktu FL Studio 20. Dla tych z Was, którzy śledzą na bieżąco forum Image-Line, lub tych, którzy czytali poprzedni wpis o becie FL Studio liczba 20 przy nazwie programu nie powinna być zaskoczeniem. Natomiast dla tych z Was, którzy dopiero przebudzili się z zimowego snu (lepiej późno niż wcale), tych którzy odkurzyli swoje domowe studio po dłuższej przerwie i tych z Was, którzy wygrali roczną wycieczkę na księżyc i wczoraj dopiero stamtąd wrócili spieszę z wyjaśnieniami: Image-Line zrezygnowało z wersji od 13 do 19, w zamian po wersji 12 serwują nam... FL Studio 20. I mimo, że zmian w nowej wersji jest sporo to wcale nie o ogrom nowości tu chodzi o a jubileusz - to już 20 lat odkąd ukazała się pierwsza wersja tego świetnego programu do tworzenia muzyki, zwanego wtedy jeszcze Fruity Loops, historię możecie zobaczyć tutaj:

https://www.image-line.com/flstudio/his ... -studio-10

Nie jest to może równo 20 lat, ale nie czepiajmy się szczegółów (wg informacji tam zawartych Fruity Loops 1.0 powstało w grudniu 1997). Będąc już w temacie to pod powyższym adresem możecie zobaczyć cały przekrój historyczny wszystkich oficjalnie wypuszczonych wersji Fruity Loops i FL Studio. Jeżeli natomiast chcecie zobaczyć jak wygląda najnowsze dziecko Image Line zapraszam Was tu:

https://www.image-line.com/flstudio/

Zapoznacie się tam z funkcjonalnością FL Studio 20 oraz będziecie mieli możliwość ściągnięcia wersję trial... Yyy... Tak, to nie pomyłka, nie demo, tylko trial - mimo tego określenia, które nieco wprowadza w błąd zasady pozostają takie same, po ściągnięciu pliku ważącego 661MB (wersja dla Windows, 656MB dla macOS) i instalacji programu uzyskujemy program z pełną funkcjonalnością i tylko częścią okrojonych opcji (najważniejszym "cięciem" jest niemożność ponownego otwarcia projektu zapisanego w wersji trial/demo, taki projekt będzie można otworzyć dopiero po zakupie pełnej wersji). Także możecie w pełni testować program a do tego testy nie są ograniczone czasowo (co zaprzecza nazwie trial). FL Studio zarówno dla Windows jak i dla macOS możecie pobrać stąd:

https://www.image-line.com/downloads/fl ... nload.html

Jeżeli natomiast zebrało Was na wspomnienia i ogarnęła Was przenikająca nostalgia, to tu ściągniecie starsze wersje FL Studio (w tym Fruity Loops 1.0 i wiele więcej):

https://support.image-line.com/action/k ... se?ans=300

Dodano: 27.05.2018 22:08 | Autor: ZDV-12

Obrazek

ODPOWIEDZ