Estrada i Studio całkowicie za darmo, promocje i FL Studio 20

Awatar użytkownika
ZDV-12
Posty: 69
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:16

Estrada i Studio całkowicie za darmo, promocje i FL Studio 20

Post autor: ZDV-12 »

To nie pomyłka, październikowe wydanie Estrady i Studio możecie mieć za darmo w wersji elektronicznej. Jedyne co musicie zrobić to wejść na stronę ulubionykiosk.pl a dokładniej pod ten adres:

https://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/11 ... a-i-studio

I kliknąć "Zamów" przy opcji "Wydanie elektroniczne" (przy którym widnieje cena 0zł) a następnie dokończyć zamówienie. Ważne jest kiedy to zrobicie ponieważ promocja trwa jeszcze tylko dziś i jutro (kończy się 02.11.2018).

Warto dodać, że takich czasopism za zero złotych za wydanie elektroniczne jest aż 20 w ofercie Ulubionego Kiosku (w tym tytuły muzyczne takie jak Gitarzysta, Perkusista, Live Sound & Installation oraz Audio a także tytuły z innych kategorii).

To nie koniec promocji ponieważ w przedsprzedaży możecie kupić listopadowe wydanie miesięcznika Estrada i Studio. Aby zobaczyć jego zawartość przejdźcie pod ten adres:

https://ulubionykiosk.pl/demo/11-estrada-i-studio/3105

Wydanie drukowane w przedsprzedaży dostaniecie za 14,80zł, natomiast wersję elektroniczną za 8,90zł. Tu też czas jest ograniczony (planowany czas wydania to 6 listopada, ale jest to termin, który może ulec zmianie). W tym numerze znajdziecie m.in przewodnik po FL Studio 20. Wiecej informacji możecie znaleźć pod linkiem znad tego akapitu i z tego poniżej tego akapitu - przy jego pomocy możecie również zamówić listopadowe EiS w przedsprzedaży.

https://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/11 ... edsprzedaz

To nie koniec - przypominam, że w ulubionykiosk.pl nie płacicie kosztów wysyłki a jak by tego było mało przy zamówieniach powyżej 50zł (w tym również numery archiwalne) otrzymujecie rabat w wysokości 30% zamówienia.

Udanych łowów :-)

Dodano: 01.11.2018 22:22 | Autor: ZDV-12

Obrazek

ODPOWIEDZ